Scena piwna:

Brokreacja (Polska) / brokreacja.pl <- kliknij

Pracownia Piwa (Polska) / pracowniapiwa.pl <- kliknij

Browar Golem (Polska) / browargolem.pl <- kliknij

Tilmans Biere (Niemcy) / tilmansbiere.de <-kliknij

Browar Birbant (Polska) / browarbirbant.pl <-kliknij

Pivovar Raven (Czechy) / pivovar-raven.cz <- kliknij

Browar Szałpiw (Polska) / szalpiw.pl<- kliknij

Browar Gzub (Polska) – organizator / gzub.pl <- kliknij

Browar Spółdzielczy (Polska) / browarspoldzielczy.com <- kliknij

Browar Hopkins (Polska) / browarhopkins.pl <- kliknij

Browar Kraftwerk (Polska) / facebook.com/browarkraftwerk <- kliknij

Browar Kingpin (Polska) / browarkingpin.pl <- kliknij

Browar Harpagan (Polska) / facebook.com/browar.harpagan <- kliknij

Browar Trzech Kumpli (Polska) / trzechkumpli.pl <- kliknij

!Lista zamknięta!


Gastronomia:

Kuchnia Polowa Poznań / kuchniapolowapoznan.pl <- kliknij

Chyży Wół / facebook.com/chyzywol <- kliknij

Brisman Kawowy Bar facebook.com/BrismanKawowyBar  <- kliknij

  !Będą śniadania!


Sklep z piwem:

Centrala Piwna Poznań / centralapiwna.pl <- kliknij

!Będzie wybór!


Scena muzyczna:

Niesamowita Sprawa / zwykłe piosenki / facebook.com/niesamowitasprawa <- kliknij

Padlina Szarika / brutal pop / facebook.com/padlinaszarika <- kliknij

!Będzie ogień!


Strefa rekreacji:

Centrum Aktywności / centrum-aktywnosci.pl <- kliknij

!Będzie chillout!